Czy powodem do zmartwienia jest brak porannej erekcji?

Redakcja Bez kategorii

Gdy nasz organizm śpi

Większość mężczyzn zdrowych doświadcza codziennie porannej erekcji. Niektórzy przez całe swoje życie się z nią budzą. Czasem się zdarza, że to zjawisko zanika. Niekiedy całkowicie ustaje. Wielu mężczyzn obawia się brakiem rano wzwodu. Rzadko jednak podejmują decyzję by zgłosić swój problem lekarzowi. Jednak czy jest czym się obawiać? Erekcja poranna to ostatni z całej serii doznań wzwód, do jakich w nocy dochodzi. Zdrowy mężczyzna przeżywa podczas snu między trzy, a pięć wzwodów. Każdy wzwód mniej więcej utrzymuje przez pół godziny. Jest to stan naturalny. Niektórzy panowie obawiają się, że rzadko już doświadczają rano erekcji.

Czy to pełny pęcherz?

Mężczyźni po przespanej nocy erekcję często łączą z pęcherzem pełnym. Jednak okazuje się, że według naukowców jest to zjawisko całkiem niezależne. Poranne wzwody natomiast towarzyszą z pewnością fazie REM snu i się wiążą z pracą intensywniejszą serca. Dokładnych przyczyn jednak się jeszcze nie udało ustalić. Podczas fazy REM zmienia się również aktywność mózgu. Pojawiają się właśnie wtedy sny. Zdaniem co po niektórych badaczy nad ranem wzwody świadczą o zdrowiu jak i także funkcjonowaniu dobrym organizmu męskiego. Dlatego właśnie zanikanie doznań jest dla wielu mężczyzn problemem jak i także powodem do zmartwienia. Pomimo to większość znakomitych specjalistów stoi na stanowisku, że brak wzwodu porannego wcale nie musi stanowić prawidłowego wyznacznika pracy jak i także poszczególnych dysfunkcji organów.

Fizyczne czy też psychiczne?

Erekcje poranne pojawiają się zarówno u mężczyzn młodych jak i także u panów dojrzałych czy też w sile wieku. Razem z upływem lat wzwody stopniowo słabną po przebudzeniu. Dlatego doświadczać można krócej erekcji nie tak jak kiedyś intensywnie. Jednak sam wzwód rano stawać się nie powinien coraz rzadszy czy też całkiem zanikać. Gdy się zgłosimy do lekarza z erekcyjnymi zaburzeniami, to na pewno zapyta nas o poranne jak i także o nocne wzwody. Do tego dopytają o natężenie czy też o częstotliwość. Jednak gdy nie tylko nam doskwiera brak porannej erekcji, ale wygaśnięcie całkowite wzwodów, to na pewno będzie podejrzenie o fizyczne czynniki. Wówczas raczej wyklucza się te psychologiczne czy też emocjonalne.

Konkretne leczenie

Musimy zatem podjąć konkretne leczenie. Na pewno bardzo dobrze się sprawdzi lek o nazwie Kamagra. Lek ten naprawdę ma dobre opinie. Co więcej Kamagra nie jest kosztownym lekiem. Zatem stać nas na niego.

Czytaj więcej na https://viagra.edu.pl/